Alysontech Стакло Pipette, 4 Парчиња 10ml 5ml Стакло Дипломирал Pipettes Dropper со Големи Гумени Капа Намалувањето Лабораторија Pipette Трансфер за Течни Етерично Масло
Свеж

Alysontech Стакло Pipette, 4 Парчиња 10ml 5ml Стакло Дипломирал Pipettes Dropper со Големи Гумени Капа Намалувањето

DEN 285.60

Во продавницата

По цртање на течност, на совет не може да допрете други предмети, со цел да се избегне контаминација на нечистотии. Задоволството на клиентите е нашиот согласност,било какви проблеми контактирајте со нас да се добие задоволство одговор. 4pcs Стакло Дипломирал Pipette Dropper со Мека Гума Топки - 2 x 10ml + 2 x 5ml Функција : ★Трајни Стакло Droppers Поставите ★Погодни за лабораториски експеримент течни пренесување.Се применува за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси итн. ★Обвиткани со меур хартија,идеален пакет за производи од стакло. Ако транспорт оштетен, ве молиме контактирајте со нас за СЛОБОДНА ЗАМЕНА.При додавањето на течност, на dropper е само над вертикална. 【ЗАБЕЛЕШКА】 1. По цртање на течност, на совет не може да допрете други предмети, со цел да се избегне контаминација на нечистотии.Пакетот вклучува : 2 x 10ml + 2 x 5ml Стакло Pipettes Услуги Гарантира : 1. ☑ Висок Квалитет - Pipettes се направени од стакло+Гума, не-токсични и без мирис, дебела и издржливи. ★Аплицираат за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси и повеќе. ★Тоа е, исто така, еднократно по исчисти, и подобро од пластични pipette. ☑ ЗАБЕЛЕШКА - Ако транспорт оштетен, ве молиме контактирајте со нас за СЛОБОДНА ЗАМЕНА. ★Гума стакло pipette е еколошки и нетоксичен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи