Lisle 56150 Комбинација Распрснување Алатка
Свеж

Lisle 56150 Комбинација Распрснување Алатка

DEN 2327.76

Во продавницата

Работи на алуминиум бакар и мек челик цевки.Не се препорачува за не ' рѓосувачки челик.Собата е спакувана во пластична украсениот складирање случај со целосни инструкции.Одговара тип : Големина Специфични.Се работи за Еднокреветни и Двокреветни Ракети, исто Така ISO (Балон) Ракети Оваа група ги вклучува сите адаптери и алатки потребни за еднокреветни и двокреветни распрснување (стандард и метрички) плус ISO (балон) одблесокот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи