ELESOL Жените без Ракави Долго Палто Отвори Пред Ровот Вест Секојдневен Lapel Работа Канцеларија Палто Јакна
Свеж

ELESOL Жените без Ракави Долго Палто Отвори Пред Ровот Вест Секојдневен Lapel Работа Канцеларија Палто Јакна

DEN 719.76

Во продавницата

Машина За Миење.Материјал : Полиестер&Spandex.Мека и водат ткаенина го прави тоа дише и удобно.Карактеристики : Основни lapel жените без ракави долго палто,две џебови за да се задоволат потребите на живот и работа.Прилики : Погодна за секојдневно носење, бизнис облека, канцеларија, секојдневниот живот, одмор и многу повеќе наврати.Оваа notched јака ровот вест совршен носат со т-маици, кошули, одговараат на панталони, тесни фармерки, чизми и така натаму.Се создаде шик изглед.Облека за Нега : Рака или нежно машина за миење,не кајгана.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред цел да се обезбеди најголема сатисфакција е можно со овој дами палто.Тип : Жени без Ракави долго палто вест работа канцеларија секојдневен јакна.Шаблон Тип : Солидна Боја, Ленти.Без ракави дизајн за да се покаже вашата личност.Убава и удобно ткаенина што може да се носи на целата година.Прилики : Погодна за секојдневно носење, бизнис облека, канцеларија, секојдневниот живот, одмор и многу повеќе наврати.Тип : Жени без Ракави долго палто вест работа канцеларија секојдневен jacket Pattern Тип : Солидна Боја, Stripes Sleeveless дизајн за да се покаже вашиот personality Beautiful и удобно ткаенина што може да се носи на целата година round Occasions : Погодна за секојдневно носење, бизнис облека, канцеларија, секојдневниот живот, одмор и многу повеќе наврати.Совршен прилог на секоја гардероба.Лесен бизнис тимови работат за секоја сезона!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи