Glenna Жан Pippin Менување На Подлога Маска, Trifoil Розова
Свеж

Glenna Жан Pippin Менување На Подлога Маска, Trifoil Розова

DEN 864.48

Во продавницата

Жан.Направен во САД.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ПРОМЕНА ВЛОШКИ СОВРШЕНО - Секој поклопецот е стручно пораби со длабоки џебови за да го гушнавте вашето бебе е промена на подлога безбедно.Нашите промена подлога опфаќа одговара на повеќето промена влошки кои ќе ги најдете мерка околу 16" x 32".Со илјадници клиенти од 1978 година може да се смета на тоа да се биде најдобар менување на подлога покрие ќе сопствени!.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА БЕБЕТО - Мајки љубов Glenna Жан производи, а особено на нашите менување на подлога покрива.Без разлика дали сте давање подарок од бебе регистар или во потрага по нешто да му се даде на бебето туш, Glenna Жан прави највисок квалитет на бебето постелнина и бебе соба оркестарот сите тука во САД.Pippin Менување на Подлога Капак (Trefoil Розова) 100% памук додава радосна стил бебе е промена на подлога.Капакот е целосно elasticized за безбедна одговара дека нема да се лизга.

Карактеристики на производот

Поврзани производи