Step2 Waterpark Чуда Две-Ниво На Водата Табела | Деца Вода Маса,Сина
Свеж

Step2 Waterpark Чуда Две-Ниво На Водата Табела | Деца Вода Маса,Сина

DEN 3839.76

Во продавницата

Сензација, посипете, и се впие со две чудесна нивоа на возбудливо дворот waterpark забава.Поврземе стандард градина црево да се направи тоа дожд со sprinkler прилог.Малку се оние кои ќе поздравниот ден поминат со пловен пат активности под чадор.Земете брод играчки од морето на земјата и се прелива вода долу на вода слајд во басенот подолу.Во кутија : две нивоа на водата маса, цедилка, кофа, куп, три чамци со тркала, sprinkler прилог, и чадор.Ниво на вештина : почетник.

Карактеристики на производот

Поврзани производи