Кожа Менгеме Алатка, Кожа Задржување Клип Кожа Задржување Клип Комплет Удобен и Практичен Дизајн за Шиење Додатоци за Занаети
Свеж

Кожа Менгеме Алатка, Кожа Задржување Клип Кожа Задржување Клип Комплет Удобен и Практичен Дизајн за Шиење Додатоци

DEN 1135.20

Во продавницата

Со дизајн на кука & јамка, не на штета на десктоп, но, исто така, може да се дефинира за да се десктоп цврсто.Неопходен инструмент за кожа алкохол, за шиење или за било кој друг го користи бара што недостасува трета страна.Лесно да се поправи на кожни производи, кои го прават имате искуство во шиење крои алкохол.Направен од висок квалитет на бука и челик, цврсти и издржливи во употреба.Удобен и едноставен, две позиционирање дупки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи