UXZDX CUJUX Безжична Earbuds 8D Стерео Мини Bluetooth Слушалка 5.0 со Микрофон Водоотпорни Слушалки HiFi Спорт Слушалка за Слушалки Гејмер
Свеж

UXZDX CUJUX Безжична Earbuds 8D Стерео Мини Bluetooth Слушалка 5.0 со Микрофон Водоотпорни Слушалки HiFi Спорт

DEN 5777.04

Во продавницата

Диск единица : Висок квалитет graphene звучник со 6mm говорникот дијаметар。.Игра време : 4 часа за една слушалка и 3 часа за двете слушалки.Време во мирување : 100 H за една слушалка, 60 H за двете earbuds。.Целосно наполнет време : околу 70 минути за earbuds, околу 2 часа за полнење продавница。.Погоден за сите видови на мобилни телефони со Bluetooth функцијата.Чип : V5.0 Ефективни права линија на далечина : 10 метри 。Диск единица : Висок квалитет graphene звучник со 6mm говорникот дијаметар。Игра време : 4 часа за една слушалка и 3 часа за двете слушалки.Време во мирување : 100 H за една слушалка, 60 H за двете earbuds。Целосно наполнет време : околу 70 минути за earbuds, околу 2 часа за полнење продавница。КЛИКНЕТЕ : пауза / игра кликнете : прифатите / отфрлите долго притиснете за да го одбиете повикот на претходната песна : двојно кликнете на левото уво следната песна : двојно кликнете на десното уво волумен + : кликнете на левото уво 3 пати волумен- : кликнете на десното уво 3 пати на глас : притиснете и задржете за 3 секунди。1 * Bluetooth 5.0 headset1 * Полнење box1 * Микро USB полнење cable Please овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на прирачник measurement Due на различни монитори и осветлувањето, боите може да биде малку поинаков од наведениот photos As прирачник за мерење се различни, ве молиме оставете мала големина разлика.

Карактеристики на производот

Поврзани производи