PGM Голф Замав Тренери со 6 Ниво Прилагодување на Моќ Flex Тренер Помош загревање Стап
Свеж

PGM Голф Замав Тренери со 6 Ниво Прилагодување на Моќ Flex Тренер Помош загревање Стап

DEN 2135.76

Во продавницата

【Се РАЗВИЕ ПОДОБРО ТЕМПО И КОНТРОЛА】37" PGM голф темпо стап флексибилни вратило координатите на ритамот помеѓу вашиот грбот, горниот дел на телото, и долниот дел од телото.Ќе мора да научат да се стави некои притисок врз голф загрее клуб.PGM моќ flex голф замав тренер нема да ве изневерам.Ова отворено & затворен замав обука помош во секое време, насекаде.Добро е да се задржи вашата меморија и навиката на соодветна контрола.Па така, ако сакате повеќе моќ, повеќе контрола над вашата замав.Кога ќе се судрите со проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас прв, а потоа го оцени.Употреба на PGM голф замав тренер на клубот за да се поправи зафат позиција. 【ЗАГРЕЕ & врши】 : На сферични облик зазема помалку простор и тоа е лесно да се носат во голф торба.Земајќи 10-20 расположението на ден со голф темпо стап ќе се подобри вашиот замав брзина, енергија и флексибилност и да ве однесе понатаму во реалниот турнири.【ЗАЈАКНУВАЊЕ на ЗАМАВ И 6 НИВО SOUNDER】 PGM голф замав подобрува и возови замав сила и мускулна меморија со својата потешки главата и противтежа систем. 【180 ДЕНА ГАРАНЦИЈА】 Доколку имате некакви проблеми со квалитетот користење на нашата PGM затворен голф обука помош во рок од 180 дена од купувањето, ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со решение за вашето задоволство.Во само 3 секунди, а можете лесно и прецизно господар на окно без многу вредноста на секој истрел.Без ризик за вашата брзина стап голф замав тренер, ова е совршено голф подарок за голф почетници и Голф ентузијаст.Во меѓувреме, овој замав темпо тренер е добро да се загрее на вашето тело пред вистинска голф.Ако ви се лулаат на рекет правилно, ќе се применуваат на наведнуваат на ова темпо тренер, секогаш треба да се задржи се наведнуваат и ги свиткам стап на оваа практика замав тренер колку што е можно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи