24 Парчиња Магнетен Накит Магнетски Затворач Hummer Затворач Ѓердан Накит Заклучување Clasps Oblate и Цилиндрични Ѓердан Затворач Затворачи Хривнија Extender за Изработка на Н?
Свеж

24 Парчиња Магнетен Накит Магнетски Затворач Hummer Затворач Ѓердан Накит Заклучување Clasps Oblate и Цилиндрични

DEN 335.76

Во продавницата

Карактеристики : Материјал : метал алуминиум во Боја : златото и среброто, Големина : како слика го покажува Количеството : 24 парчиња во вкупниот Пакет вклучува : 24 x Заклучување магнетен накит затворач Забелешка : Мали предмети вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца да избегнете голтање.Ве молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Она што се вклучени : има 24 парче од магнетен накит clasps во овој пакет, вклучувајќи ги и 12 парчиња на oblate магнетен накит clasps и 12 парчиња на цилиндрични магнетен накит clasps, доволни количини за задоволување на вашите дневни користејќи или замени потреби.Материјал и големина : направен од квалитетот метални легури, овие магнетни hummer clasps се здрав и сигурен за користење, лесен во тежина, не е лесно да ' рѓа или да предизвика стимулација на кожата; Секој oblate затворач е прибл.

Карактеристики на производот

Поврзани производи