TIDEWE Мажите Загрева Јакна 3-во-1 со Батерија Пак, Загрева Палто за Лов, Скијање
Свеж

TIDEWE Мажите Загрева Јакна 3-во-1 со Батерија Пак, Загрева Палто за Лов, Скијање

DEN 383.76

Во продавницата

На запечатени шевовите гарантира 100% ленти за школка.На јакна однесува на батеријата со УЛ, FCC, Ro HS, CE сертификација.Внатрешниот руно заедно со школката овозможи да останат топли и суви. 【Разноврсна 3-во-1 Дизајн】TIDEWE 3-во-1 загрева јакна е наменета за сите временски услови.Пренослив моќ банка со 2 USB порти се нуди, со која може да се загрее вашиот јакна и полнење на телефонот во исто време.Ова е идеален подарок во денот на Благодарноста или Божиќ за вашето семејство и пријатели. 【Долготрајни Топлина брзо полнење е само 2 часа. 【User-Friendly Дизајн】 На Монтажни худ и висок квалитет на YKK патент се дизајнирани за да ве заштити од студот и ветрот.На водоотпорен и windproof мека лушпа е лесен, совршен за вашите активности на отворено.На TIDEWE загрева јакна обезбедува иновативни, трајни водоотпорен заштита секогаш може да се потпре на. 【100% Водоотпорни】Нашата 3-во-1 јакни се направени на изолирани руно, водоотпорен (DWR) и windproof материјал.До 10 работни часови, најниска поставување, 6 часа на средна, 3 часа на високо.

Карактеристики на производот

Поврзани производи