ТОПЛА АЛАТКИ Про Потпис кој се одвојува Еден Чекор Volumizer и Фен за Коса, 2.4 инчен Барел
Свеж

ТОПЛА АЛАТКИ Про Потпис кој се одвојува Еден Чекор Volumizer и Фен за Коса, 2.4 инчен Барел

DEN 1679.76

Во продавницата

Директни јонска Технологија намалува frizz и статични за здрав изглед, сјајна коса.Boartech влакната со свила планирам и refresh3 активниот јаглен - Dual должината на влакната detangle и да се намали frizz.Thermaglide керамичка облога овозможува дури и на топлината и здрав сјај.Мазна проток на влакната и пропустливи шема за побрзо сушење и професионални резултати.Големина : 2.4 Инчен Барел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи