Sorbus Бебе Пелена Caddy Организатор - Расадник Essentials Складирање Корпа за Пелени, се Брише & Играчки, Новородените & Младата Преносни Автомобил Патување Складирање Торба,
Свеж

Sorbus Бебе Пелена Caddy Организатор - Расадник Essentials Складирање Корпа за Пелени, се Брише & Играчки,

DEN 284.64

Во продавницата

РОДИТЕЛ ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : Нашата пелена caddy кошница е дизајниран со неутрални бои за да изгледаат добро во секоја соба.Место чисти.ПРЕНОСНИ СО ОТСТРАНЛИВ се СПРАВИ со ВМЕТНЕТЕ : Отстрани пелена организатор вметнете да се користи како играчка за складирање за отпадоци, бебе попречи или расадник кошница за дополнителни бебе соба за складирање.БЕБЕ ТРЕНДОВСКИ ОРГАНИЗАТОР КОШНИЦА CADDY ЗА МОМЧЕ И ДЕВОЈКА (СИНО) : Sorbus Бебе Пелена Caddy е разноврсна доволно за сите кои бебе работи : бебе играчки, пелени, бебе облека, бебе брише, bibs, onesies, бебе играчки, крпа пелени, менување на влошки, медицина, burp облека и повеќе, доволно Голем за десетици пелени и повеќето брише точење, исто така, има длабок и широк странични џебови кои ќе ви даде лесен пристап.Отстранлив носат справи со Велкро insert (внеси).Пространа внатрешност со џебови.Мека трендовски бебе caddy организатор во сина боја.Лесно се движат на tote околу користење на големо се справи.Набори стан, кога не е во употреба.ГОЛЕМА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК ИДЕЈА : На Sorbus Бебе Пелена Caddy е практичен подарок и треба да биде на секое бебе регистар.Нашите лесни, преносливи пелена caddy е 11.Бебе Предмети што НЕ се ВКЛУЧЕНИ. 4 надворешни џебови за дополнителна меморија.Мерки околу 11.Тоа го прави за голем бебе подарок!.НЕ Машина Перат.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЗА СЕКОЈА СОБА : Со повеќе прегради преносни пелена caddy да го носат околу куќата можете лесно да ги чува сите на вашите гради пумпа и градите пумпа делови, се користи како автомобил организатор, да ги чува сите оние бања производи или место кревет за да се направат работите полесно да се најде во текот на тие доцна во ноќта храна.Направен од висок квалитет 100% предиво-обоена ткаенина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи