Angelhood Женска Лесна Ноќна Нега Градник,Доењето Породилно Градник со Отстрани Градник Влошки Полнила Пакување од 3
Свеж

Angelhood Женска Лесна Ноќна Нега Градник,Доењето Породилно Градник со Отстрани Градник Влошки Полнила Пакување

DEN 1852.80

Во продавницата

Кука и Око затворање. 3 PCS Градници+3 PCS појавување на градник полнила за да се обезбеди максимална удобност.Мек и еластичен материјал, дише, ребрести гор протега да се приспособат на нормален биста големина флуктуации старечки мајки искуство.Една рака Пристап, Прилагодлив Рамо Ремени, Пренослив Баласт, Еден-чекор хранење затворач.Кука 2. Материјал : 90% Најлон+10%Spandex; 3. Модел : Цврсти рамнина; 4. Бои : Црна, сива и виолетова; 5. Wirefree : Wirefree дизајн за да се намали притиснете на градите; 6. Поместена : отстранлив удобност моделирани пена чаша; 7. Пристап Тип : Пред една рака старечки клипови; 8. Димовска Градник Структура : Внатрешна широк старечки прашка обезбедува дополнителна поддршка; 9. Затворање : 4 Колона 10. Покриеност Тип : Целосна покриеност; 11. Растеглив : 4 начин водат ткаенина обезбедува висок еластичен; 12. Повод можете да го носат : Bady доење, нега, спиење,шетање,шопинг и за време на породилно.Големина на : (Оди големина за менување на форма во текот на бременоста доење) Големина на Мал : Одговара 30 A/B/C/D,32 A/B/C Големина Медиум : се Вклопуваат 30 DD/DDD,32 D/DD,34 A/B/C,36 A/Б Големина Големи : Одговара 32 DDD,34 D/DD,36 C/D,38 A/B/C,40 A/B X-Large : Одговара 34 DDD,36 DD/DDD,38 D,40 C/D,42 A/Б,44на законот/BXX-Големи : Одговара 38 DD/DDD,40 DD,42 C/D,44 C/D,46 A/BPackage Вклучува : 3pcs градници + 3pcs градник полнила.

Карактеристики на производот

Поврзани производи