SHINESTAR Пропан Рефил Адаптер ЛП Гас 1 LB Цилиндричен Резервоар Универзална Спојка за QCC1/Type1 Пропан Резервоарот и 1 Фунта Резервоарот Throwaway за Еднократна употреба Шише-Ц?
Свеж

SHINESTAR Пропан Рефил Адаптер ЛП Гас 1 LB Цилиндричен Резервоар Универзална Спојка за QCC1/Type1 Пропан Резервоарот

DEN 215.76

Во продавницата

【Најдобро Решение】 Рефил вашиот 1 lb шишиња со 20lb пропан тенкови. 【Висок Квалитет】 Направен од 100% солидна месинг. 【АДС Заверена】 Автоматски shutoff на проток на гас откако притисок постигне. 【Брзо се Инсталира】 Нема алатки потребни за, само се стегне handwheel зафат. 【Пријателски Услуги на Клиентите】 1 година гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Влезот : QCC-1 (Acme Орев).Излез : 1"-20 Женски Throwaway Цилиндар Тема.Гас Тип : Пропан.Материјал : Месинг.Завртка-на дизајн за лесна конекција и отстранување.Совршен за СКАРА, кампување, бразилецот, и други активности на отворено.Не грижете се за работи надвор од гас за време на готвењето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи