Прилагодливи Автомобил Фах Табела Автомобил Храна Лента со 8.26 Инчен Surface Phone Слот и 360 степени Зглобот на Раката за Автомобил Планината Организатор Задржете Шишиња
Свеж

Прилагодливи Автомобил Фах Табела Автомобил Храна Лента со 8.26 Инчен Surface Phone Слот и 360 степени Зглобот

DEN 527.76

Во продавницата

Исто така, тоа може да додадете практичност на вашето возило, додека одржување на организирани.Умерена големина : секој автомобил храна лента е опремен со површината која мерки за прибл.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Подарок избор : Овие прилагодливи автомобил носители може да послужи како практичен и внимателен подароци за членовите на вашето семејство и пријатели кои ќе се грижат за, кој ќе ги направи да се чувствува сакан и може да го зајакне односот помеѓу вас.Корисна и функционална : автомобил храна лента е доволно компактен за да се преземе не се многу простор во вашиот автомобил; Покрај се, се должи на рамна површина, ќе можат да уживаат во својот оброк во автомобилот, лесно; ве Молиме потврдете големината внимателно пред да ги купите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи