ROLOWAY Огноотпорни Документ & Пари Кеси, Големи Огноотпорни & Отпорен на Вода Торба (15 x 12 x 5 инчи), Огноотпорни Папка Безбедно Торба за Пари, Вредности & Пасош, со Силикон
Свеж

ROLOWAY Огноотпорни Документ & Пари Кеси, Големи Огноотпорни & Отпорен на Вода Торба (15 x 12 x 5 инчи), Огноотпорни

DEN 653.04

Во продавницата

Отпорен на вода и Огноотпорни Торба : со висок квалитет Двојно-layer на Огноотпорни Fiberglass, нашите огноотпорни документ кеси може да издржи температура високо како 2000 F во одредени времиња.Во меѓувреме, Силикони Обложени Fiberglass Слој носи голема отпорен на вода способност, која им овозможува на нашите големи огноотпорни торба да застане на прскање на вода во повеќето услови.Во друг збор, вашите вредности се безбедни во нашата огноотпорни безбедно торба.Не-нервозни Силиконски Слој и Лесно да се Носат Оган Торба : нашата огноотпорни пари торба е обложена со висока технологија Не-нервозни Силикони на fiberglass крпа.Тоа значи дека не треба ракавици за да се добие вашите вредности надвор.Со Мека Рачка вредности.Двојно-layer Огноотпорни Fiberglass за Голема Огноотпорни Заштита.Не-нервозни Силиконски Слој за Голема Отпорен на Вода Заштита.Екстра Големи димензии за да stow сите вашите вредности : документи, пари, накит, слики.Удобна Рачка & Рамо, Рака остврување на нашиот производ лесно го Зграби & Оди во каков било итен случај.Количка за да ги чувате во сеф или било места.

Карактеристики на производот

Поврзани производи