GDAE10 Превозникот Седло Деца Пред Велосипед Седиште Дете Велосипед Бебе Безбедност Стол w/Парапет
Свеж

GDAE10 Превозникот Седло Деца Пред Велосипед Седиште Дете Велосипед Бебе Безбедност Стол w/Парапет

DEN 1370.40

Во продавницата

【ГОЛЕМИНА DETIALS】Материјал:пластични + челик + PP; Модел : Со педалата; Тежина Капацитет : 30kgr. / 66lb; Големина : 40 * 30 * 46cm / 15.7 * 11.8 * 18.1 во; Тежина : 1630g / 3.6 lb; Боја : Зелена; Одговара за : Планински Велосипед、Патот велосипед. 【СТАБИЛНОСТ Nonslip парапети за подобар стисок да се зголеми стабилноста и безбедноста, која ни овозможува да се вози велосипед да се земе нашите деца надвор за забава, која не е само сигурна, но исто така и удобно. 【ОПИС】Овој велосипед на предните ви овозможува да ги чувате се внимава на вашето дете и патот во исто време.Дебела перница обезбедува удобност, nonslip парапети се зголеми безбедноста, здрав цевка мечка капацитет на 30kgr./66 Ib.Тоа е лесно да се инсталира и го избришам, погоден за 31.8 mm седиште пост. 【ДЕЛОКРУГ НА ПРИМЕНА】Менгеме одговара за 31.8 mm седиште пост, погодни за Планински Велосипед. 【ВИСОКА СЕРВИС и БРЗА ИСПОРАКА】НАС АКЦИИ бесплатен превозот , трае 3-5 дена да пристигнат.Се грижи слободен купување , одговорно по продажба на услуги на клиентите, може да стигне ни за било какви проблеми и да добијат одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи