EUBUY Божиќ Село Куќите се со Светла, 4 Инчен Смола Божиќ Сцена Село Куќи Град со Топло Бела LED Светло Батерија Управувана Божиќ Предмети Градење на Божиќ Украси
Свеж

EUBUY Божиќ Село Куќите се со Светла, 4 Инчен Смола Божиќ Сцена Село Куќи Град со Топло Бела LED Светло Батерија

DEN 208.56

Во продавницата

????????????????МАТЕРИЈАЛ - креативни блескав мали Божиќ село куќа направен од високо-квалитет смола материјал, без мирис и не е лесно да исчезнат, Додаде дека магичен допир на вашиот дом, тоа ќе заличи на изгледот на секоја соба и го прави совршен прилог на било домови декорација.Се создаде Божиќ навиваат во вашиот дом со убаво дизајниран декорација ќе сакате да се стави година по година. ????????????????ДИЗАЈНИРАН - Овој Божиќ село куќи со светла е дизајниран за Божиќ, сите детали се живи, шарени цртан филм дизајн, тоа е повеќе исклучителна светлина!постојат 11 igloos, секогаш постои една погодна за вас. ????????????????ТЕМА БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА УКРАСИ - Оваа смола Божиќ село куќи е совршен објект за да го додадете празнична празник навиваат за вашиот дом!Овој Божиќ село ќе се надополнуваат било Божиќ декорација тема и е сигурен да донесе духот Божиќ во вашиот дом. ????????????????АПЛИКАЦИЈА - Овој Божиќ предмети згради ќе одговара совршено на широк спектар на табели и на полиците, па можете да декорација насекаде во вашиот дом!Погодна за декорација на Новогодишни елки, прозорци, соби, спални соби, итн. ????????????????БОЖИЌ ПОДАРОЦИ - Овие Божиќ украси се слатки и креативни, не само за роденден партии, но исто така и за свадба прослави годишнината прослави, бебето тушеви и други специјални настани што сакате да ги красат.Тоа е вашиот детето најдобар избор како Божиќен подарок.Боја : I.

Карактеристики на производот

Поврзани производи