Hummer Clasps 3 Парчиња Hummer Хривнија Ѓердан Двојно Ноктот Extender Shortener Конектори Сребро Двојно Hummer Затворач Extender Сребро Хривнија Продолжување на Затворач за DIY Накит што Же?
Свеж

Hummer Clasps 3 Парчиња Hummer Хривнија Ѓердан Двојно Ноктот Extender Shortener Конектори Сребро Двојно Hummer

DEN 263.76

Во продавницата

5 mm (L x W) Пакетот вклучува : 3 x Двојно hummer хривнија полнила Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.25 инчи/ 24 x 6.5 mm, погоден за DIY повеќето украси и занаети, а исто така може да се примени за да се поврзете нараквици и ѓердани, достапни во сребрена, златна и црна боја за да се задоволат голем број на барања.25 инчи/ 24 x 6.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Мали и метални делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Нешто важни детали : нараквица extender тока може да биде нежно изрибан со паста за заби и потоа се сушат со lint, или избриша со сребро полирање крпа; не ја носат кога пливање, остварување или спиење, така што тоа може да биде подобро, се одржува и се применува за подолго време.Карактеристики : Материјал : сребрена Боја : сребро, злато, black Големина : за 0.5 mm, мал во големина, што е доволно количество и различни бои за да се исполнат вашите секојдневни прирачник потреби и замена.Соодветна големина : големината на ѓердан хривнија extender е за 0.Она што ќе добиете : пакетот вклучува 3 парчиња двојно ноктот конектор, злато, сребро и црни бои, 1 парче за секоја боја, должина е околу 0.

Карактеристики на производот

Поврзани производи