Monobeach Принцеза Шатор Девојки Голем Театар Деца Замокот Игра Шатор со Ѕвезда Светла Играчка за Деца, Затворен и Отворен Игри, 55 x 53 (DxH)
Свеж

Monobeach Принцеза Шатор Девојки Голем Театар Деца Замокот Игра Шатор со Ѕвезда Светла Играчка за Деца, Затворен

DEN 1980.00

Во продавницата

# Newfangled Замокот Дизајн : Инспириран од замоци во бајка, оваа прекрасна и извонреден принцеза куќа може да им помогне на вашиот мала принцеза соништа.Што дете не сака мала тајна место?. # Специјален Подарок : Ова е cutest самовила куќа шатор, обезбедување на приватниот простор за вашите деца да се забавуваат, да се прочита и да се релаксираат.Оваа доста голем шатор може да се сместат до 3 деца во исто време.Што неверојатно присутни!Додади во кошничка и да ја однесете дома сега!. # Димензии : 55 x 53 инчи.Изработени од висококвалитетен полиестер тафт која е исто така сосема удобно, трајни, и лесно да се чисти. # Апликација : Идеален за внатрешна и надворешна сајтови како дом, градинка, двор, паркови и така натаму. # Што Добивате?Принцезата Шатор,Упатства,Столбови,Конектори,Светла Ѕвезда (Како Подарок).

Карактеристики на производот

Поврзани производи