Лабораторија Стоматолошки Вакуум Формирање на Калапи 110V Машина Лабораторија Maquina Ferulas dentQ
Свеж

Лабораторија Стоматолошки Вакуум Формирање на Калапи 110V Машина Лабораторија Maquina Ferulas dentQ

DEN 1970.40

Во продавницата

Вакуум Формирање На Машина.Нашите ефикасни портабл единица испорачува моќни вшмукување и на највисоко ниво на перформанси.Создава директна надолна вшмукување, овозможувајќи голема прецизност.Моќност : 1200 W.Слободен USB Диск Вклучен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи