Garnier Fructis Расте Силна Шампон, 33.8 Унци
Свеж

Garnier Fructis Расте Силна Шампон, 33.8 Унци

DEN 1898.40

Во продавницата

Утврдувањето на Шампон : Нашата Расте Силна Шампон карактеристики на Apple се Извлече и Ceramide за зајакнување на косата како што расте за да донесе живот назад кон секоја педа : посилно, поздраво и shinier.Поздрав, Посилна Коса : Ова paraben слободни формула карактеристики Активни Овошје Протеини, нашата ексклузивна комбинација на цитрус протеини, Витамини, Б3 и Б6, овошје и растителни екстракти добиени и зајакнување на климатизери.Како Да го Користите : Масажа Garnier Fructis Расте Силна Шампонот на влажна коса, пенливата и исплакнете темелно, а потоа следат со Garnier Fructis Расте Силно средство за смекнување на косата.Боја-Бесплатно, Алуминиум-Слободни.Истражуваат Fructis : Нашата paraben слободни формули функција Активни Овошје Протеини, ексклузивна комбинација на цитрус протеини, Витамини, Б3 и Б6, овошје и растителни екстракти добиени и зајакнување на климатизери.Инспирирани Од Природата : Garnier носи низа на производи за вашата коса и нега на кожата потреби, од шампони, боја грижа и стил производи да формули кои се очисти, придавам влогови и поправка на кожата.Коса е речиси целосно составени од протеини, што дава губење на силата.Paraben-free Fructis формули со Активно Овошје Протеини, ексклузивна комбинација на цитрус протеини, Витамини Б3 & B6, овошје & растителни добиени од екстракти и зајакнување на климатизери, се дизајнирани за поздрав, посилна коса.Fructis Расте Силна Шампон, со Apple Екстракт и Ceramide, зајакнува косата, како што расте за да донесе живот назад кон секоја педа : посилен, поздрав & shinier.Fructis Расте Силно со Apple Екстракт и Ceramide, зајакнува косата, како што расте за да донесе живот назад кон секоја педа : посилен, поздрав & shinier.

Карактеристики на производот

Поврзани производи