KOHLER Артефакти Туш Главата, со Рачни Комбо Висок Притисок, Една Големина, Полиран Хром, К-76472-CP
Свеж

KOHLER Артефакти Туш Главата, со Рачни Комбо Висок Притисок, Една Големина, Полиран Хром, К-76472-CP

DEN 13104.00

Во продавницата

Вклучува К-72774 Артефакти showerhead, К-72776 Артефакти рака туш, К-45906 Hydro Rail-S туш колона, и К-9514 Master Shower 60-инчен метал црево.Katalyst воздух-индукција технологија зголемува воздух/вода се меша за моќен, дури и протокот.Оптимизиран спреј за лице карактеристики нов млазницата геометрија, кој обезбедува повеќе фокусирани покривање на големи капки вода кои двете минимизира непотребното overspray и се зголемува чистење и косата-миење на перформанси.Master Clean спреј лицето се противи тврда вода израстоци и е лесно да се чисти.Нов проѕирен млазницата боја обезбедува подобрување на визуелната естетика со сите достапни бои. 2.0 gpm (литри во минута) showerhead/рачен туш проток.Патент-очекување технологија овозможува лесен туш инсталација.Slidebar заградата ви овозможува да ја прилагодите висина и агол на рачен туш.Diverter во основата на колона го прави за лесно toggling помеѓу рака туш и showerhead.Премиум метална конструкција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи