BUZHI Занаети Мрачно Втиснување Папка Пластични Втиснување Папка Бележник DIY Хартија за Сечење Умира Scrapbooking
Свеж

BUZHI Занаети Мрачно Втиснување Папка Пластични Втиснување Папка Бележник DIY Хартија за Сечење Умира Scrapbooking

DEN 90.96

Во продавницата

Висок квалитет : Втиснување Папка е направен од пластични материјали, цврсти и издржливи, долготрајни време,со Висок квалитет Образец Врежана за хартија изработката.Уникатен Модел : Шари дизајнирани за различни прилики, Совршен за scrapbooking, фото албум, хартија картичка декорација, DIY занает и повеќе.Големина : втиснување папки големина е : 10.5cmx14.5cm/4.13inx5.71in.Лесен за Употреба : Лесно да се намали и да се отстранат, нуди чисти, јасни слика, создаде многу убави модели, уживајте во вашиот DIY време.Широк спектар на употреба : Ова е DIY втиснување образец кој можете да го користите за декорација на вашиот албум и бележник со втиснување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи