GBTRICON Висока Половината Legging за Жените Мода Дише Комбинација Спортски Копчето Патент Фитнес Тренингот Панталони
Свеж

GBTRICON Висока Половината Legging за Жените Мода Дише Комбинација Спортски Копчето Патент Фитнес Тренингот

DEN 551.76

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер Смеса.Ултра мека, еластичен, дише и исклучително удобно, .Откако ќе го падна на еден пар на нашите buttery мазна и мека ткаенина водат leggings, ние гарантираме дека нема да сакате да ги исклучите.Чувајте ги вашите off-должност стил кул, но удобно и се занесе во пар на ултра-меки leggings.Кој е elasticated се вклопуваат и крива hugging форма, овие едноставни leggings се целосно главен.Пот панталони за жени , Нема граница и се чувствуваат слободни кога работат надвор.Удобноста висока половината leggings се мора да се има.Надвор јога, пилатес, трчање, возење велосипед, или тренингот овие слабеење хулахопки за жените се исто така погодни за lounging околу куќата, шопинг, или живеат активен начин на живот.Пар со ништо од фустани и здолништа до џемпери и tees да се создаде изглед кој покажува исклучи вашето чувство за мода во четири сезони.Стилски и удобен жените leggings направи одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, одмор, или Божиќ подарок за сопругата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи