OdontoMed2011 Екстракција TWEEZER ALBERTCH 16CM Нерѓосувачки Челик ODM
Свеж

OdontoMed2011 Екстракција TWEEZER ALBERTCH 16CM Нерѓосувачки Челик ODM

DEN 123.60

Во продавницата

ЕКСТРАКЦИЈА TWEEZER ALBERTCH 16 CM.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.ЕКСТРАКЦИЈА TWEEZER ALBERTCH 16 CM НАПРАВЕНИ ВО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ STEELOdonto Med2011 Инструменти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи