Белење на заби Течност, Белење на Заби Орален Течноста за миење на устата за Чувствителни Заби, Темелно Чистење на Забите, Дамките 1 Fl.оз (Бела)
Свеж

Белење на заби Течност, Белење на Заби Орален Течноста за миење на устата за Чувствителни Заби, Темелно Чистење

DEN 650.40

Во продавницата

【Отстрани Години на Дамки】ги Отстранува дамките произлегува од пушење, пиење чај или кафе во повеќе ефикасен начин, whitens жолти заби целосно и да се извишува далеку дамка за целосна чиста уста искуство. 【Професионален Квалитет 2. Правилно влажни памук брис кога тоа е потопено, правејќи се дека тоа не е премногу влажна; 3. Тоа трае околу 1 мин за да ги избрише секој заб; 4. Доколку дамките не може да се отстрани целосно, ве молиме да користите повторно по една недела; 5. Децата помлади од 13 години не треба да го користат.Не се обиде да се проголта. ▶ Пакет се Вклучени : 1 PCS белење на Заби tools10 Компјутери Памук брис.

Карактеристики на производот

Поврзани производи