Жените Секси Фитнес Активни Спортови Тренингот Zip До Долг Ракав Sweetshirt Атлетик Јога Сечење на Врвот Јакна
Свеж

Жените Секси Фитнес Активни Спортови Тренингот Zip До Долг Ракав Sweetshirt Атлетик Јога Сечење на Врвот Јакна

DEN 479.76

Во продавницата

Патент затворање. 92% Најлон, 8% Spandex.S/M : биста 30"-41.7", половината 26"-37", ракав 22.4", должина 14.5", рамо 13".L/XL : биста 33"-44", половината 27.5"-39", ракав 23.2", должина 15.7", рамо 13.7".високо водат & лесни ткаенини, компресија, брз сува фитнес, дизајн бидете секси и тенок.J-pinno активни облека серија понуда на високо квалитетни производи за луѓето кои се грижат и да се подобри квалитетот на живот.J-pinno активни облека серија понуда на високо квалитетни производи за луѓето кои се грижат и да се подобри квалитетот на животот Карактеристики 1.поправете топ направи толку секси кога спорт или повик носат. 2.цврст и патент дизајн до форма и да го покаже своето тело, тоа е повеќе од спорт sweetshirt 3.92% Најлон 8% spandex, лесни и еластичен 4.брз-сува, пот-абсорбента, дише,погоден за тренингот, трчање, јога, фитнес и секојдневен носат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи