Loctite 234194 Бакар LB 8008 C5-На Анти-ги искористи Лубрикант, -20 Степен С Пониска Температура Оценка на 1800 Степен F Горниот Температура Оценка, 4 fl. оз. Цевка
Свеж

Loctite 234194 Бакар LB 8008 C5-На Анти-ги искористи Лубрикант, -20 Степен С Пониска Температура Оценка на

DEN 233.52

Во продавницата

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 442-234194. Објектот Пакет Димензија : 8.5" L x 6.0" W x 5.5" H. Точка Пакет Тежина : 0.33 lb.Loctite LB 8008 C5-Бакар Базирани Анти-ги искористи Лубрикант е ексклузивна формула која го одлага бакар и графит во еден висок квалитет на маснотии.Штити метални делови од ' рѓа, корозија, galling и запленување на температури до 1800 степени Ф Утврдува поголема менгеме оптоварување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи