Misaky Мажите Редовно Одговара Спорт И Фитнес Тај-обоена Кратки ракави Т-маица, Блуза Блузи
Свеж

Misaky Мажите Редовно Одговара Спорт И Фитнес Тај-обоена Кратки ракави Т-маица, Блуза Блузи

DEN 135.36

Во продавницата

Се повлече На затворање.11"Sleeve : 20cm/7.46"Рамо : 52cm/20.Ова основно O-вратот tee е совршен за лето, салата, повик носат, работат надвор, на плажа, се случува надвор, облекување, и секаде каде што вашиот авантури ве однесе.06" Точка специфики : Сезона : Пролет Пол : Мажи Повод : Секојдневниот,Партија,Плажа Материјал : Полиестер памучна Облека Должина : Редовни Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода, Слободно Ракав Должина : Краток Пакет вклучуваат : 1 PC Т-Маица.37"Рамо : 46cm/18.Се чувствуваат најдобро со нашите тенок одговара vneck tshirts за мажи.90"Sleeve : 20cm/7.Овие опремени кошули доаѓаат во различни бои за да одговара на било облека.95"Биста : 106cm/41.47"Sleeve : 21cm/8.31"Биста : 124cm/48.53"Биста : 118cm/46.

Карактеристики на производот

Поврзани производи