TEXALAN 12PCS Диск Кочница Подлога и Caliper Правец Назад Алатка за Полнење
Свеж

TEXALAN 12PCS Диск Кочница Подлога и Caliper Правец Назад Алатка за Полнење

DEN 345.36

Во продавницата

12-парче подлога и caliper правец назад во собата да го замени накладките и ротирање пистонс назад во caliper.Адаптер плочи со удар гром собранието и реакција плоча се прецизно изработени.Одговара на повеќето, го прави на возила од домашни, Европски, Јапонски и други возила.Наменета за повторна употреба со висок квалитет на материјалите, спречува оштетување пистонс и да печати.Вклучува хард пластични отпорност на случај за спроведување и лесно складирање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи