3Stones Големи Секојдневен Пилула Кутија Организатор, 7 Ден Пилула Случај, СУМ ЧАСОТ 2 Пати на Ден Пилула Фармацевт, Неделен Пилула Организаторот за Лекови, Витамини и Д
Свеж

3Stones Големи Секојдневен Пилула Кутија Организатор, 7 Ден Пилула Случај, СУМ ЧАСОТ 2 Пати на Ден Пилула Фармацевт,

DEN 167.76

Во продавницата

КОМПАКТЕН И БЕЗБЕДНА ПИЛУЛА НОСИТЕЛОТ – супериорен дизајн на нашите неделни пилула организатор овозможува да ги имаат сите вашите лекови за 1 недела во едно место.ПЛАН за ВАШИОТ ЛЕКОВИ НА НЕДЕЛНА ОСНОВА – без разлика дали сте наслов исклучување на одмор или се грижат за некој стари лица кои смета дека е тешко да се запомни за да го земе својот лек може да биде безбедно во знаење дека можете лесно и без никаков напор план двапати дневно за една недела.Со 2 пилула носители на ден, еден е отпечатена со месечината за да се покаже вечер или ноќно време, а другата е отпечатена со сонцето да укажуваат на денот.Можете да бидете остатокот увери дека вашите апчиња ќе биде безбедно да се чуваат на сите времиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи