E-Стил Надворешни Задржувајќи Прстен, од Страна на Планината, Радијална Собранието, SAE 1060-1090 Јаглероден Челик, Обичен Крај, ги Исполнува DIN 799 Спецификации, 8.0 mm Бунари
Свеж

E-Стил Надворешни Задржувајќи Прстен, од Страна на Планината, Радијална Собранието, SAE 1060-1090 Јаглероден

DEN 245.76

Во продавницата

Корисно во многу машина собранија, Задржување на Прстените обезбеди вештачки рамо за прецизно лоцирање, задржување или заклучување компоненти во позиција, на местото ореви, навој ракави, cotter игли, заковки, машински рамената и други bulkier фитинзи.На заострените дизајн одржува circularity и притисок против жлебови.Тие се axially се применува и може да се отстрани со Задржување на Прстенот Клешти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи