taxiner Милениче Поводник Мали домашни Миленици се Подигнат Хрчак Зајакот Chinchilla Верверица Отворено Прилагодливи Градите Доведе Јаже Шарени 1.3 m Производи од Животинс?
Свеж

taxiner Милениче Поводник Мали домашни Миленици се Подигнат Хрчак Зајакот Chinchilla Верверица Отворено Прилагодливи

DEN 458.40

Во продавницата

Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Спецификација : Материјал : Полиестер,Faux Кожа Тип : Пет Подигнат Боја : Како на фотографии е прикажано Големина : Една Големина Должина : 1.◆Оваа поводник е специјално дизајниран за мали миленичиња,како хрчак,зајак,верверица,chinchilla и др. ◆Го стави на своите гради,и може да се прилагодливи за нивната големина,одличен за да оди со нив,за на отворено.Редовно преземање на нив и надвор ќе биде добро за нивното здравје и да се направи многу забава за нив,тие ќе бидат весели да дишат надворешниот воздух. ◆Мека јажиња нема да ги направи да се чувствуваат непријатно,шарени поводник ќе биде многу декоративни,со висок квалитет и издржлив,лесен за употреба и чување.Мека јажиња нема да ги направи да се чувствуваат непријатно,шарени поводник ќе биде многу декоративни,со висок квалитет и издржлив,лесен за употреба и чување.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Поводник. ◆Редовно преземање на нив и надвор ќе биде добро за нивното здравје и да се направи многу забава за нив,тие ќе бидат весели да дишат надворешниот воздух.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Го стави на своите гради,и може да се прилагодливи за нивната големина,одличен за да оди со нив,за на отворено.18 во) Количина : 1 Компјутер(други додатоци демо на сликата не се вклучени!) Answer : ___________________________ Note : 1. 1 x Поводник.3 м долго,доволно долго за да се подигнат нив, кога стои,не треба да се спуштиле. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Ова поводник е специјално дизајниран за мали миленичиња,како хрчак,зајак,верверица,chinchilla и др.

Карактеристики на производот

Material:
Polyester,Faux Leather
Type:
Pet Harness
Color:
As pictures shown
Size:
One Size
Length:
1.3m(51.18in)
Quantity:
1 Pc(other accessories demo in the picture are not included!)

Поврзани производи