DecoArt DSS88-26 SoSoft Ткаенина Acrylics Боја, 1-Унца, Црвениот Пипер
Свеж

DecoArt DSS88-26 SoSoft Ткаенина Acrylics Боја, 1-Унца, Црвениот Пипер

DEN 138.24

Во продавницата

Одлична покриеност.Треба без топлински поставување или медиум.Бои сува мека и постојан.Обврзница за повеќето ткаенини, дури и silks.Сапун и вода расчистување.Deco Art So Soft Ткаенина Боја е softest ткаенина акрилна боја на пазарот.Тоа е постојан; не бара топлина поставување; и е исклучително мека и еластична на допир.Тоа се придржува до сите текстил и нема да попуштат, кора, или зацврстуваат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи