Автомобил Багажникот Организатор, Backseat Виси Организатор со 5 Супер Големи Складирање Џебови -столче Организаторот за SUV,Камион,Простор за Заштеда на енергија Експе
Свеж

Автомобил Багажникот Организатор, Backseat Виси Организатор со 5 Супер Големи Складирање Џебови -столче Организаторот

DEN 623.76

Во продавницата

[Багажникот Организатор] : Димензија на 40" должина и 13" ширина,засилен база плочи, силни и цврсти странични ѕидови, не се лизга ленти на дното за да се спречи лизгање, плус корисна за складирање џебовите на страна. [Автомобили Багажникот Организатор] : На багажникот backseat организатор нуди 5 ултра-голем капацитет за складирање кеси со капак,доволно голема за да вчитување автомобил намирници,чистење агент,бебе играчки,гуми колосек,куче материјали,алатки,спортска опрема и др.Спречување на предмети и возилото да прави бучава или оштетување поради судир кога автомобилот се движи. [Слободни Вашиот Багажникот Кат] : Виси трупот организаторот има 5 пространа големи џебови кои се обезбеди доволно простор за деца играчки, закуски, бебе материјали и дневни автомобил essentials.Велат good bye на неуредна багажникот. [Лесен за Инсталација и Отстранување] : Едноставно висат на потпирачи за глава со 3 прилагодливи тока ремени, потоа се закачите на отворањето на автомобил backseat и да останат цврсто.Можете да превиткајте го и чувајте го настрана кога не е во употреба.Одлична за одржување на вашиот автомобил уредни и организирани. [Практичен Дизајн] : Три џебовите на backseat автомобил организатор доаѓаат со лепенка на капаци за да се спречи мали предмети од одлевање надвор од џебовите кога автомобилот се движи.Три ремени се дизајнирани за автомобили кои имаат по две или три backseat потпирачи за глава, погоден за SUV, hatchback, камион, комбе или товар, но не и за notchback.

Карактеристики на производот

Поврзани производи