Топ Машина, Мали Гром Машина Мини Болт Машина, Трајни Жица Секачи Тешки Навртки на Завртки Синџири Жици
Свеж

Топ Машина, Мали Гром Машина Мини Болт Машина, Трајни Жица Секачи Тешки Навртки на Завртки Синџири Жици

DEN 460.56

Во продавницата

Ергономски дизајн го прави завртки секачи имаат одлични сечење способност, помага да се намали влијанието и заштита на вашите раце и зглобовите и намалување на рака болка предизвикана од долгорочна употреба.Уникатен изглед со две‑боја на рачка, многу убава, кои може да бидат одбиени надвор по цедење, многу погодно.Тешки‑должност завртки машина може да биде многу погодна за сечење завртки, синџири, навртки, жици и слично.Не се лизга може да се справи со намалување на рака замор, во голема мера ја зачувате вашата сила и подобрување на корисникот ефикасноста на работата.Направени од високо‑квалитет хром vanadium челик, да ' рѓа и и потрајни од други слични традиционалните завртки секачи.Функција : 1. Направени од високо‑квалитет хром vanadium челик, да ' рѓа и и потрајни од други слични традиционалните завртки секачи.2. Ергономски дизајн го прави завртки секачи имаат одлични сечење способност, помага да се намали влијанието и заштита на вашите раце и зглобовите и намалување на рака болка предизвикана од долгорочна употреба.3. Тешки‑должност завртки машина може да биде многу погодна за сечење завртки, синџири, навртки, жици и слично.4. Не се лизга може да се справи со намалување на рака замор, во голема мера ја зачувате вашата сила и подобрување на корисникот ефикасноста на работата.5. Уникатен изглед со две‑боја на рачка, многу убава, кои може да бидат одбиени надвор по цедење, многу погодно.Спецификација : Предмет Тип : Завртки cutter Material : Хром vanadium steel Color : Жолто + black Model : TU-3008 ASize : Прибл. 20.32 см / 8-inch Purpose : се Погодни за сечење завртки, синџири, навртки, жици и слично.Пакет Листа : 1 x Завртки Машина.

Карактеристики на производот

Item Type:
Bolts cutter
Material:
Chrome vanadium steel
Color:
Yellow + black
Model:
TU-3008A
Size:
Approx. 20.32cm / 8-inch
Purpose:
Suitable for cutting bolts, chains, screws, wires, etc.
Package List:
1 x Bolts Cutter :

Поврзани производи