adidas Унисекс-Дете Adilette Туш Слајдови
Свеж

adidas Унисекс-Дете Adilette Туш Слајдови

DEN 415.44

Во продавницата

100% Синтетички.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 0-6#инчи од лак.Платформа мерки околу .5 инчи.Лесна, мека перница слајдови што се брзо-сушење и направени за лесен on-and-off.Редовно одговара; Лизга-за изградба.Еден завој синтетички горниот дел за издржливост.Cloudfoam Плус footbed помага во надополнување на вашиот енергија со перница-мека амортизирање.ЕВА outsole е лесен и издржливи.По нивното пливаат, се третираат деца' нозе да удобност во овие слајдови.Брзо сушење лизга-ons имаат contoured Cloudfoam footbed дека cradles мали нозе.На 3-Ленти на завој понуди еден допир на adidas стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи