Shiwely Силикони Водоотпорен Чевли Опфаќа, Надградба на Обновливи Overshoes со Патент, Отпорен на Дожд Чизми Не се Лизга Перат Заштита за Жени, Мажи (XL (Жени 11.5-14, Мажите 11-14),
Свеж

Shiwely Силикони Водоотпорен Чевли Опфаќа, Надградба на Обновливи Overshoes со Патент, Отпорен на Дожд Чизми

DEN 407.76

Во продавницата

【Висок Квалитет и Не се лизга】Нашите силикони водоотпорен чевли опфаќа се направени од 100% висок квалитет со силиконска гума и имаат триење-зголемување на жлебот дизајн, кои се безбедни, трајни и еко-пријателски.Тие се подобро се лизга отпор од други чевли покрива, што ќе ви овозможи да патуваат во врнежлив или снежните денови повеќе безбеден. 【Нова Надградба Дизајн】Овие чевли опфаќа доаѓаат со многу еластичен материјал и водоотпорен патент дизајн за лесна за носење и демонтирање.Можете да ја прилагодите стегање да се направи нозете поудобно.На водоотпорен силикони чевли опфаќа се многу лесно да се чисти и може да се користи за долго време. 【Лесно да се Носат & Продавница】Овие обновливи чевли опфаќа се толку мека дека може да се свитка ги во кеса и лесно да се откажам нив на чевли покрива.Овие чевли опфаќа за дожд е лесно да се мијат со вода за да се задржи чиста за следниот пат.Тоа е многу лесен и практичен силикони чевли покрива. 【Широко Апликации】Овие водоотпорен силикони чевли опфаќа се погодни за кал, дожд, мочуриштата, градини и други прилики, кои се идеални за на отворено, кампување, планинарење, риболов, кои патуваат, велосипедизам, стрелаштво и пешачење и повеќе, тие може да ги задржи вашите чевли суви и чисти во текот на целиот ден долго. 【100% Задоволителна Услуга】Нашите водоотпорен чевли опфаќа нудат 100% задоволителна услуга.Ние нудиме 30 ден парите назад услуга за било кој квалитет на прашања.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ако сте купиле било неисправни производи од нашата продавница, ние ќе организира замена или рефундирање за вас.

Карактеристики на производот

Поврзани производи