Timberland машка Бела Помеѓу Средината Водоотпорен Пешачење Чевли
Свеж

Timberland машка Бела Помеѓу Средината Водоотпорен Пешачење Чевли

DEN 2641.92

Во продавницата

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 5" од лак.Нашите Бели Помеѓу Мажите Пешачење Чизми имаат целосна премиум-жито водоотпорен кожа горен дел, споеви-запечатени водоотпорен изградба, и rustproof брзина чипка хардвер со куките на врвот за безбедна алкохол.НЕ ГЛЕДАМ ПОДАЛЕКУ за патека-подготвени перформанси и стил.Нашиот избор на мажите пешачење чизми, водоотпорни чизми за планинарење, секојдневен чизми, и секојдневен чевли е дизајниран да се вклопуваат во со твоите отворено-подготвени ансамбли.TIMBERLAND ВИ се ОПФАТЕНИ без разлика дали сте во потрага за мажите чизми, жените чизми, или деца чизми.За најдобрите во пешачење чизми, чизми за дожд, работа чизми, секојдневен чевли & чизми и повеќе, изберете Timberland.ОНА што ТИ ТРЕБА ВО ОТВОРЕНО : Timberland има опрема ќе треба на сите ваши авантури на отворено, вклучувајќи јакни и палта за активности на отворено, ранци и багаж & отворено додатоци.Покриени од страна на Timberland Ограничена Гаранција.За целосна услови, ограничувања и инструкции за тоа како да се направи гаранција барање, ве молиме посетете ја Timberland веб-сајт.

Карактеристики на производот

Поврзани производи