COOFANDY Мажите Тенок Одговара Качулка Лесни Маскирани Sweatshirt Обичниот Хип Хоп Долго Должина Наметка Памук Мешавина Pullover
Свеж

COOFANDY Мажите Тенок Одговара Качулка Лесни Маскирани Sweatshirt Обичниот Хип Хоп Долго Должина Наметка Памук

DEN 719.76

Во продавницата

65% Памук, 30% Полиестер, 5% Spandex.Машина За Миење. 【Премиум Ткаенина】Висок квалитет памук мешавина ткаенина,Лесни, Меки и Дише ,еластична отпорност и издржливост, Мека на допир. 【Уникатен Дизајн】Унисекс Маскирани Наметка дизајни во цврста Долг Ракав,неправилни полите,Сплит Пред се, Прилагодливи Drawstring Качулка Pullover. 【Мулти-Исти Стил】долго Маскирани Sweatshirt може да се надополни со фармерки и прекумерно јакна за уникатни стилски и опуштете се изгледа,се совпаѓа и со повик на улица култура. 【Прилики】Mens Секојдневен Hoodied наметка погодна за Рекреација, Костими,Сцена шоу,Хип Хоп,Забава,повик улица носат,на отворено. 【Облека Грижа】 Машина за миење,Забелешка : овие долго Должина Маскирани sweatshirt се тенок одговара ,па ако сакате да го редовни лабава одговара стил,ве молиме изберете поголеми димензии отколку што обично се носат.И покрај тоа, дојде модна недела, многу новински агенции радост во ridiculing повеќето срамота пистата изгледа тие може да се најдат, во вистината повеќето машка облека парчиња биле родени надвор од практичност.И тоа е токму она што качулка нуди : комфор, комфор и поголема удобност.Враќање на качулка сигнали дека ние сме сега на врвот athleisure.Откако успешно зачната на резолуцијата спортски во различни форми, тоа беше само прашање на време пред машка облека доби својот mitts на блиска-вековните главен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи