MYSMOT 902-201 S4Z-8592-BD Термостат Домување Комплет Собранието За Вода Штекер Домување & Термостат за Полнење за 2000 2001 2002 2003 2004 Ford Focus / 2001 2002 2003 2004 Ford Избега Mazda Почит 2.0 L L4
Свеж

MYSMOT 902-201 S4Z-8592-BD Термостат Домување Комплет Собранието За Вода Штекер Домување & Термостат за Полнење

DEN 455.76

Во продавницата

Се Вклопува 2000 2001 2002 2003 2004 Ford Focus / 2001 2002 2003 2004 Ford Избега Mazda Почит 2.0 L L4. Замена на Дел Број : KGT7273 N;902-201,F8 RZ8575 CA, XS4 Z8592 AC, YS4 Z8592 BD, F8 RZ-8575-CA, XS4 Z-8592-AC, YS4 Z-8592-BD. 100% Сосема Нов!!.Висок Квалитет на ОЕМ Замена Дел;Резервни Производи.Пакетот вклучува : 1 * Термостати за Домување.Одговара на Следниве Возила : 2001-2004 Ford Избега 2.0 L 4 Cyl ќе б/Сензор на Температура на 2001-2002 Ford Focus 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2000 Година, Ford Focus 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура Од 12/99 2003-2004 Форд Фокус Висока Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2003-2004 Форд Фокус LX Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2003-2004 Форд Фокус Средината Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2003-2004 Форд Фокус SE Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2003-2004 Форд Фокус ZTS Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2003 Година, Форд Фокус ZTW Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2003-2004 Форд Фокус ZX3 Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2003-2004 Форд Фокус ZX5 Модел, 2.0 L 4 Cyl DOHC ќе б/Сензор на Температура на 2001-2004 Mazda Почит 2.0 L 4 Cyl ќе б/Сензор на Температура на Заменува Дел Броеви : KGT7273 N;902-201,F8 RZ8575 CA, XS4 Z8592 AC, YS4 Z8592 BD, F8 RZ-8575-CA, XS4 Z-8592-AC, YS4 Z-8592-BD.

Карактеристики на производот

Поврзани производи