APPO Мобилни Датотека Кабинет со Заклучување, Канцеларија за Складирање Поднесување Кабинет за Правни/Писмо, Големина, Пред Насобраните Дрво Поднесување Кабинет (Цр
Свеж

APPO Мобилни Датотека Кабинет со Заклучување, Канцеларија за Складирање Поднесување Кабинет за Правни/Писмо,

DEN 2639.76

Во продавницата

ОДБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : Направена од трајни P2 густина на одборот за долгорочна употреба.оваа канцеларија датотека кабинет е заштитена против секојдневно носат и солза.ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ : Ова 5-фиока градите салон може совршено да се совпаѓаат со било која боја шеми и звуци, едноставен дизајн и практичност е совршен за статистика, студио, кујна, спална соба.ДАРЕЖЛИВ СКЛАДИРАЊЕ : Оваа датотека кабинет има 5 големи фиоки.Можете да ги повлече сите ваши essentials во внатрешноста, како и печатење на хартија, пенкала, книги, па дури и закуски.ЛЕСНО ДА се ДВИЖИТЕ : салон опремен со четири 360°casters, 2 пред casters со сопирање функција.Casters, исто така може да бидат отстранети за стационарни поставеност.Испорака и Услуга : Ние ќе брод вашата нарачка веднаш и Федекс/UPS-от ќе ја испорача стварта во рок од 4-8 работни дена. (Ако примите неисправни или оштетени предмети, можете да ни нудат слики на штета на објектите.Ние ќе им обезбеди замена или враќање).Боја : Црна | Големина : 5-Фиока.

Карактеристики на производот

Поврзани производи