Шлем Мемфис Аудио MB1024 10 MSeries MB Subwoofer со Избор на Отпорност, 2 Или 4 Ohms - 500 wRMS
Свеж

Шлем Мемфис Аудио MB1024 10 MSeries MB Subwoofer со Избор на Отпорност, 2 Или 4 Ohms - 500 wRMS

DEN 4079.76

Во продавницата

На MB subwoofers се еден од најимпресивните напред размислување технолошки напредни subwoofers на пазарот.На многу напредни мулти-глас серпентина и избор на терминал работат заедно за да се произведе вистинска 2" и 4Ω отпорност за разлика од другите избор на системи на пазарот.17 Глас Серпентина Дијаметар (во) 2 Гаранција 1 година **BRMG10 СКАРИ ОДГОВАРА 10" БР WOOFERS (НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Карактеристики : Избор на отпорност дизајн 2Ω или 4Ω (Патент) Ултра-лесни Алуминиумски глас серпентина за зголемена чувствителност и повеќе излезни Укината опкружувачки за макс екскурзија без да се жртвува површина Засилен двојно stitched гума опкружувачки Полипропилен прашина капа Ткаени лажен води 2" 4 слој на алуминиум Двојна Отпорност глас серпентина 10"/12"/15", 1. 2" 4 слој на алуминиум Двојна Отпорност глас серпентина 10"/12"/15", 1.14 Отсечени Дијаметар (во) 9.Избор на отпорност дизајн 2Ω или 4Ω (Патент).MB MSeries subwoofers беа дизајнирани со флексибилност и перформанси во умот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи