DexBoard 48 x 36 Инчи Големи Билтен/Сува Избрише Комбо Одбор, Магнетни Презентација Табла/Билтен Комбинација Одбор, Сива
Свеж

DexBoard 48 x 36 Инчи Големи Билтен/Сува Избрише Комбо Одбор, Магнетни Презентација Табла/Билтен Комбинација

DEN 1679.76

Во продавницата

Комбинација одбор нуди и пишување и прикажување на функционалност; идеален за светлината, за лична употреба.Сува избрише површината можат да бидат напишани на користење на стандардни табла маркери така можете да пишувате белешки и потсетници.Можете да ги користите стандардните притисни копчиња да ги приложите вашите документи на огласна површина.Монтажа хардвер е вклучена да ѕид огласна табла или на портрет или на пејзаж ориентација.Сребро заврши алуминиумска рамка, ABS пластика агол со завртка-одредување во аглите.Комбо Одбор, Сува Избрише s 4 страни, за да го задржи вашето пишување на материјали блиску на дофат на раката.Потсетник Препорачуваме да се качи во просторот со светлосни сообраќајни На табла страна доаѓа со јасни, заштитна пластична фолија.Ве молиме да го отстраните филм пред првата употреба од страна на пилинг го почнувајќи од еден од аглите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи