iPlay, iLearn Фарма на Животните Куќа Играчки, Децата Штала во Собата, Farmhouse Земја Playset W/ Коњ Стабилна, Barnyard Играчка Бројки Кутре Пилешко Зајакот, Учење Подарок за Роденден
Свеж

iPlay, iLearn Фарма на Животните Куќа Играчки, Децата Штала во Собата, Farmhouse Земја Playset W/ Коњ Стабилна,

DEN 959.76

Во продавницата

Подгответе се да се создаде своја сопствена фарма сцени со овој farmhouse playset!Вклучува коњ корал, кутре пенкало, пилешко кокошарник, & зајакот hutch.Карактеристики различни од barnyard животни & бројки : 2 коњи, 1 кога, 1 петел, 2 кокошки, 3 зајаци, 2 кучиња & 2 cowgirls.Направени од силен, издржлив АБС материјал.Ќе застане за да persistant употреба и груба игра.Искрите часа на имагинација!Направена и детални фарма animial playset да се изгради деца сопствена фарма светот.Го прави идеален подарок за фарма тематските партија.Совршен за партија услуги, торта toppers, украси и играчки колекции.

Карактеристики на производот

Поврзани производи