PetFusion Крајната Мачка Качување Кула & Активност Дрво. (24 x 20.8 x 76.8 инчи (lwh) Високи Сисал Гребење Мислења, Модерен Ѕид Монтирани мачка Мебел, Еспресо Заврши). 1 Година Гара
Свеж

PetFusion Крајната Мачка Качување Кула & Активност Дрво. (24 x 20.8 x 76.8 инчи (lwh) Високи Сисал Гребење

DEN 2638.80

Во продавницата

ИНТЕРАКТИВЕН ДИЗАЈН за ДА се ПОДОБРИ ВАШАТА МАЧКА WELLNESS : (I) За мачки кои сакаат да се искачи & костур до висока. (II) Одлична стимулација за младите мачиња & постари мачки.Не возраст дискриминација. (III) Водат, нула, скок, се искачи, костур, lounge & play.МОДЕРНАТА МАЧКА МЕБЕЛ : (I) во однос на над-инженерните мачка дрвја кои нередот вашиот простор за живеење и всушност ја ограничат вашата мачка од качување.Тоа е она што некои мачки веруваат завеси се сега за : ).БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место ЛЕСНО ЅИД МОНТИРАНИ СОБРАНИЕ : (I) Безбедно придава на ѕидот обезбедување на безбедна средина за вашите деца и мачка(s). (II) Вклучува цинк base подлога која може да биде прикачена на вашиот ѕид со чекан & шрафцигер и исто така лесно да се отстрани само со шрафцигер.Без дупчење потребно, освен ако не сакаат да сидро во studs или имаат малтер ѕидовите. (III) Проценка 15-20 минути вкупно собранието време.МИР НА УМОТ : (I) Премија E0 одделение МДФ поминува формалдехид прописи за безбедност. (II) на Производот, исто така, поминува построги Европската ДОСТИГНЕ стандардите.СЕГА ТРЕБА да се : (I) 24 x 20. 8 x 76. 8 инчи (lwh). (II) Замена на мислења што се на располагање.Големина : Мачка Алпинист | Боја : Еспресо.

Карактеристики на производот

Поврзани производи