Traina Дома Расте Fruitons Калифорнија Сонцето Суво Лето Мешавина Овошје Микс - Праски, Нектарини и Сливи, Без Додаден Шеќер, Не ГМО, Глутен Слободни, Кошер Уверение, 6 мл то?
Свеж

Traina Дома Расте Fruitons Калифорнија Сонцето Суво Лето Мешавина Овошје Микс - Праски, Нектарини и Сливи,

DEN 981.60

Во продавницата

ПАКУВАЊЕ ОД 2 - Вкусни оброци за целото семејство.Уживајте во вкусна суво овошје секој ден!.НАПРАВЕН ОД ВИСТИНСКО ОВОШЈЕ Секој пакет содржи 2 - 6 мл торби на премиум Калифорнија сонце сушена праски, нектарини, и сливи.Производ на САД.ОДЛИЧНА УЖИНКА - Не ГМО, глутен слободни.Одличен закуска!.ТРЕТИРА ЗА СИТЕ - дознајте повеќе добрина во секој пакет што ќе посипете вистински плодови на вашата овесна каша, салата, јогурт, па дури и десерти!.КВАЛИТЕТОТ СПАКУВАНИ - Загарантирана свежи.Земете го со вас и за споделување!Со лесно да се отвори, resealable пошта.Вкус : Лето Се Вклопуваат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи