ExcelMark Возен Кражба На Идентитет Guard Печат (Мастило Рефил Set)
Свеж

ExcelMark Возен Кражба На Идентитет Guard Печат (Мастило Рефил Set)

DEN 215.76

Во продавницата

Вистинска замена мастило рефил за вашиот Excelmark Кражба на Идентитет Ролери Печат.Едноставно отвораш цевката и се прелива со мастило во Кражба на Идентитет Ролери Печат.Секоја цевка содржи 2cc на специјално формулиран масло-базирани мастило - Пакет содржи 3 цевки.Компатибилен со сите видови на ролери-стил марки.Legi Лагер Мастило Рефил - Ова мастило се препорачува од страна на Legiliner за правилно рефил на нивниот ракопис ролери марки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи