БОШ T101A 5 парчиња 4 Во. 14 TPI Посебно За Плексиглас Т-месо тело Убодни Видов Ножеви
Свеж

БОШ T101A 5 парчиња 4 Во. 14 TPI Посебно За Плексиглас Т-месо тело Убодни Видов Ножеви

DEN 383.76

Во продавницата

работната должина., Акрилик Лист да 3/4 Во. 14 заби за брзо, непречено намалувања. 5 по пакет за помалку прекини и поголема продуктивност.вкупна должина, 2 3/4 Во. 4-инчен должина за сечење на обоени метали.Ова 5-пакет на ножеви од БОШ е идеален за сечење Плексиглас и за сечење во ред, прави линии во алуминиум и обоени метали.Примена : Метални Работи Должина : 4 инчи Забите По Инч : 14 Заби стил : Земјата Поставување Коси : Земјата Поддршка за Продажниот Пакет Количество 5 Внимание : Ако сечење метал, користете сечење масло, терпентин или мешавина од терпентин и нафтени масло да се излади ножот.Примена : Метални Работи Должина : 4 инчи Забите По Инч : 14 Заби стил : Земјата Поставување Коси : Земјата Поддршка за Продажниот Пакет Количество 5 Внимание : Ако сечење метал, користете сечење масло, терпентин или мешавина од терпентин и нафтени масло да се излади ножот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи